Hakkımızda

Sizden Birisi

1999 yılında kurulan ve merchandising alanında dünya markası olan firmalara hizmet veren bir Vep Ajans:

Müşterilerimiz İçin: Yaptığımız araştırmalar neticesinde, kendi görevlerinizi yerine getirirken, sizlere ekstra bir yük oluşturan işlerin bazılarını delege ettiğinizi gördük. Bunun üzerine bizde hem faaliyet alanlarımızdaki hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek hemde delegasyon sırasında sorun yaşamamanız için, sizin bekletiniz olan güveni sağlamak üzere daha çok ve daha özverili çalışıyoruz. Size bu güven duygusunu yaşatacak, süreçlerinizi online takip edebileceğiniz iş sistemleri ile teknolojik altyapı destekli hizmetlerimizi sunuyoruz. 

Çalışanlarımız İçin: Tüm danışmanlık hizmet alımlarımızla çalışanlarımıza daha keyifli ve haklarının sonuna kadar savunulduğu bir çalışma ortamı hazırlayarak, onlardan biri gibi hareket ederek ve hissettirerek, verimli sonuçların alınacağı süreçleri hazırlıyoruz.

Hizmetimizden Etkilenen Üçüncü Taraflar İçin: Hizmetimizi gerçek müşterimize sunarken bundan etkilenen zincir mağazalar gibi diğer üçüncü taraflarında memnun olacağı süreçler oluşturuyoruz. Örneğin, mağazasına gönderdiğimiz bir promotörün en iyi eğitimi teknolojik alt yapımız olan e-learning sistemimizden alarak mağazaya donanımlı gitmesini sağlıyoruz. Yine iş hukuku alanında gereksiz cezai işlemlerin doğmaması adına önceden bilgilendirerek katma değer oluşturuyoruz.

Devlet Kurumları İçin: Yaptığımız iş sebebiyle çalışma hayatı mevzuatının tam ortasında hareket etmekteyiz, dolayısıyla devletimizin vergi ve sgk primleri gelirleri açısından zarara uğramamsı ve ödenen her bir kuruş için vergilendirmenin yapılmasını sağlıyoruz. Bu konudan emin olduğumuzu ve muhataplarımızın da emin olmalarını sağlamak için iş hukuku danışmanlık firmasından altı ayda bir bağımsız denetim isteyerek raporlarını paylaşıyoruz. Sektörümüzde bu konuyla alakalı çeşitli ilkesiz ve etik olmayan davranışların sergilendiği hatta bunun yüzünden haksız rekabetle karşılaşmamıza rağmen bu tavrımızdan ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.  

Hizmet kalitemizi arttırmak için daima daha çok ve daha özverili çalışıyoruz.