Merchandising

1999 yılından beri merchandising alanında dünya markası olan firmalara hizmet veren Vep Ajans, faaliyetlerini yapmış olduğu kaliteli ve her biri işinin uzmanı olan çözüm ortaklıklarıyla taçlandırıp inovatif çözümler üreterek sürdürmektedir.

Vep Ajans olarak yaptığımız işin nedenli önemli ve sorumluluk isteyen bir iş olduğunun farkındayız. Merchandising hizmeti sunarken muhatap olduğumuz ve sunduğumuz hizmetten doğrudan etkilenen; müşterimizin, müşterimizin müşterisinin, personelimizin (merchandiser) ve devlet kurumlarının memnuniyetini sağlamak için sürekli yenilikleri ve değişimleri takip etmekteyiz. Bu yüzden tüm muhataplarımıza "Hizmet kalitemizi arttırmak için daima daha çok ve daha özverili çalışıyoruz." demekteyiz.

Ajansımız personel (merchandiser) odaklı ve istikrarlı bir çalışmayı benimsemekte olup, personellerinin hakkını kanunların çerçevesinde her zaman savunmakta. Bu konuda hem devlet hem de personel tarafında sıkıntı yaşamamak, müşterimiz ve müşterimizin müşterisine de bu konularda sıkıntı yaşatmamak adına ülkenin en prestijli ve güvenilir sosyal güvenlik ve iş hukuku danışmanlık firmasından almış olduğu destekle bunu mümkün kılmaktadır. Değerli iş ortağımızın bu konuda sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübeye yapmış olduğu derin katkıları hizmetimizi taçlandırıp; sorunsuz, sağlam temellere oturtmamızı sağlamıştır. Böylelikle tüm taraf olduğumuz muhataplarımız süreçlerinin yasalara en uygun şekliyle yönetildiğinden emin olmaktadırlar.

Merchandising hizmetimizin daha kaliteli ve tüm taraflar için kolaylaştırıcı olması için teknolojiyi son derece yakından takip edip işimize yarayacağını düşündüğümüz tüm yenilikleri hizmetimizin standartlarına eklemekteyiz. Bu sebeple ajansımızın teknoloji alanında ki çözüm ortakları ile Vep Ajans için özel üretilmiş olan Vep Port uygulamasını hayata geçirdik ve kullanmaktayız. Vep Port bize yerinde 100% denetim, sahadan merkeze ve merkezden sahaya anlık veri gönderip depolayabilme, tüm süreçleri online takip edebilme, mobil eğitim verebilme gibi ve bunun yanında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda birçok uygulama yapma olanağı tanımaktadır.