Vep Port


Ülkemizin önemli e-learning ve mobil uygulama alt yapısı geliştiricisi olan Infinity firmasıyla İK süreçlerini yönetebileceğimiz bir web portal geliştirerek tüm süreçlerimizi online takip edip müşterilerimizin de bunlara vakıf olmalarını sağlamaktayız. Aynı zamanda personellerimiz vakit kaybetmeksizin istediği evraklara ve bilgilere bu portal üzerinden ulaşabilmekteler. Bu sayede tüm muhataplarımız için konforlu iş süreçleri geliştirmiş olmaktayız. 

Vepport mobil uygulama sayesinde saha ekibimizin ellerinde ki smartphone aracılığıyla merkezden hazırladığımız formları, anketleri, duyuruları ve görevleri anında ve anlık olarak tüm saha ekibimize yayınlayabiliyor ve tüm kullanıcılardan anında geri dönüşlerini alıp raporlar, analizler, istatistikler ve grafikler hazırlayıp ölçülebilir süreçler oluşturabiliyoruz.

Avantajları

 • 1.

  Dinamik Formlar

  Dinamik formlar sayesinde yönetici istediği zaman saha personelinden veri toplayabilmektedir. Kullanıcı geridönüşleri, mağaza istekleri, memnuniyet anketleri, sahadan fotoğraflar gibi birçok farklı form gerçek zamanlı olarak toplanabilmektedir.

 • 2.

  Esnek Raporlar

  Ürün satış rakamlarının mağaza, marka, personel, ay vb kırılımlarla dinamik ve gerçek zamanlı olarak oluşturulması. Yapılan anketler, değerlendirmeler gibi saha personelinin gönderdiği içeriklerin çok değişkenli olarak raporlaştırılması.

 • 3.

  Personel Kontrolü

  Tüm mağaza ve personellerin anlık kontrolleri. Personellerin özlük dosyaları, izin günleri veya raporlarına anında ulaşım.

Mobil

 • Satış Girişi

  Personeller mobil cihazları sayesinde anlık olarak satış verilerini sisteme gönderebilmektedir.

 • Görevler / Duyurular

  Sistem üzerinden tanımlanan dinamik formların personellere anında ulaştırılması ve gelen sonuçların sisteme aktarılması.

 • Geri Bildirim

  Personellerin izin talepleri, mağazadaki eksik ürün detayları, özlük dosyalarına erişimleri.